Video Downloader for UC Browser

2.1.0.0 Beta

4.3

3

UC Browser'dan hızlı ve kolay bir şekilde videolar indirin

1.6M

Bu uygulamayı oyla

Eğer daha önce kullandıysanız, UC Browser'ın piyasada mevcut bulunan en çok özelliğe sahip tarayıcılardan biri olduğunu bilirsiniz. Eksik olan tek şey videoları indirme yeteneği olabilir, çünkü gerçek anlamda bunun dışında bir eksiği olduğu söylenemez. Ancak, Video Downloader for UC Browser eklentisi ile artık YouTube, Vimeo ve diğer HTMLS websitelerinden tek bir tıkla dosyaları indirip kaydedebilirsiniz.

Bu araç UC Browser'ın arayüzünü hiç değiştirmez, bu yüzden içerdiği seçenekler ya da menünün herhangi bir kısmını kaybetmezsiniz. Video Downloader for UC Browser o kadar inceliklidir ki standart ve entegre bir araç gibi görünür. Bunu da her bir videonun altına basit bir ok ikonu ekleyerek yapar, böylece hangilerini indirip indiremeyeceğinizi bilirsiniz.

İndirme süreci sadece bir kaç saniye alır ve dosyalar ekranın alt kısmındaki menü sekmesinden bulabileceğiniz 'Videolarım' kısmına kaydedilir. Bu kategoriye tıklamak size farklı seçenekler sunar, bu seçeneklerde Video Downloader for UC Browser'ı kullanarak indirdiğiniz dosyaları görmek için 'İndirilenler' kısmını seçmek zorunda kalırsınız. İndirildiklerinde, onları izleyebilir, isimlerini değiştirebilir ya da kaydedildikleri yeri açabilirsiniz.

Bu uygulama asla başka bir tarayıcıya dönmeyeceğiniz mükemmel bir uygulamadır. Günlük ihtiyacınız olan her türlü özelliğin yanı sıra dakikalar içinde cihazınıza favori müziklerinizi ya da videolarınızı indirmenize yardım eden Video Downloader for UC Browser gibi ek özelliklere de sahip olursunuz. Bu iki özelliğin birleşimi sayesinde bir uygulamadan hem tarama yapıp ve hem de dosya indirebilirsiniz.
Notlar

Bu uygulamayı kullanmak için UC Browser'ın kurulu olması gerekmektedir.

Uptodown X